Terzilik geçmişi olan bir ailenin 2002 yılında yoluna FINESSE ile devam etme kararıyla doğan, dinamik ve modern kesimlerin özel seçilen kumaşlarla bütünleştiği ve kendine değer veren erkeklerin gardrobunda kendine yer bulan iddialı bir markadır.

 

FINESSE başta Avrupa ülkeleri olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yapan ve kendi bünyesinde üretimi olan, gücünü müşteri memnuniyetinden alan uzmanlık alanı erkek takım elbise olan güçlü ve geniş vizyonlu bir markadır. Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri üretimimizde kullandığımız malzeme ve işçilik ile yurt dışında ki kullanıcılara Finesse ayrıcalığını yaşatırken artık yurt içinde de finesse’nin konforunu sunmak istiyoruz.

Sürekli üreten ve kendini yenileyen bir marka olarak tüketici memnuniyeti tek gayemiz.

Dünyanın bir çok yerinde ki kullanıcılarımızdan yüksek memnuniyet almamız bize daha iyisi olma konusunda motivasyon ve enerji kaynağı olmakta…

Finesse olarak müşteri memnuniyet oranı bizim için kazançtan daha önde. Bu nedenle müşterilerimizle iletişimimizde güncel, doğru, dürüst, pratik ve eksiksiz bilgi vermek konusunda sürekli çalışıyoruz. Ürünlerimizin ve ekstra hizmetlerimizin kalite çitasını yükseltmek, ürün yelpazemizi genişletmek, farklı tasarımlar ortaya koymak ve her alana hitap eden bir tarz yaratmak kendimize biçtiğimiz en önemli görevler arasında yer alıyor.

 

Yapılanması, organizasyonu, el işçiliği, bir fikir üretme, tasarıma dönüştürme, yönetim becerisi, güncel olma ve güncel kalma gibi bir çok konuda büyümeye ve üretmeye açık bir politika izliyoruz.

 

Çünkü "Finesse" siz kendinizi özel hissedin diye var!